Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler Gayrimenkul alım satım sektöründe merak ettiğiniz genel soruları buradan cevaplıyoruz sizde merak ettiğiniz tüm sorular için bize mail yollayabilir web sayfamızında çıkan emlak haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Tapu işlemleri nasıl yapılır.
Alım satım harçları nekadardır.
Üzerinden ipotek olan gayrimenkul nasıl çözülür.
Bankadan nekadar kredim çıkar.
Aldığım gayrimenkulü satarsam ne kadar vergi öderim vb gibi sorularınız için lütfen iletişime geçiniz

Yeni Konut Projeleri Villa Kuşadası’nda satılık villa yazlık projeleri kuşadası kadınlar denizinde kuşadası davutlarda kuşadası soğucak köyünde kuşadası güzelçamlı beldelerinde yer almaktadır. Kuşadası ve diğer yazlık bölgelerimiz yoğun bir şekilde göç almaktadır.Bölgedeki gayrimenkul fiyatları hiç düşmeden yıllardır yükseliş eğilimindedir.

Avrupa’da yaşayan Türkler yurt içinde büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlarımız Kuşadası bölgesinden konut almaktadır. Hızlı konut artışı ve talep gayrimenkullerin tasarımında ve kalitesinde ülkemiz geçmiş yıllara oranla çağ atlamış durumdadır. Şuan yeni yapılan sitelerin tamamında oyun parkı, yüzme havuzu, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, market, güvenlik, otopark, merkezi ısıtma vb gibi daha evvelden lüks sayılan bu imkanlar artık standart olarak verilmeye başlanmıştır.

Sizde bütçenize uygun bir yazlık veya villa almak için aşağıda verilen linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz Proje aşamasında aldığınız konutlar bitiş aşamasına geldiğinde minimum %30 değer artışı ile size avantaj sağlamaktadır.

emlak@kusadasi.com.tr adresine merak ettiğiniz konuları yazabilirsiniz.