info@kusadasi.com.tr Turkçe
default-logo

Kuşadası Güzelçamlı Milli Park Tekne Turu Turları

Kuşadası na geldiniz plaja gittiniz tarihi yerleri gezdiniz akşamları bara gittiniz sırada Tekne Turu var size tavsiyemiz Kuşadası’nın Milli Park (kalamaki) koylarına giden tekne turlarına katılmanız’dır.

Kuşadası Milli Park Koyları Tekne Turu İçin ücret 40TL.

Yaşlı annemiz babamız var küçük çocuğumuz var diye düşünmeyin teknenin ilk katı gölgeli ve kapalıdır oturma alanları masaları mevcuttur dilerseniz yaşlı anne babanızı bu alanda etrafı seyrederek tekne turunu yapabilir.Denize girmek ama iyi yüzemem endişeniz varsa da tekneden can yeleği alarak denize girebilirsiniz. Talep etmeniz halinde bu konuda teknedeki arkadaşlar size yardımcı olacaktır.Dilerseniz sizi kıyıya kadar botla çıkartıp plajdan denize girmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca küçük çocuklar için can yelekleri mevcuttur.

Teknenin üst kısmında güneşlenme alanı, oturaklar,denize atlama yeri,su kaydırağı ve dans pisti mevcuttur.Teknede bulunan görevli arkadaşlar tekne turu boyunca müzik çalarak gününüzün neşeli ve eğlenceli geçmesine yardımcı olacaktır.

Tekneye gelirken Havlunuzu Güneş Kreminizi

Fotoğraf Makinanızı Terliğiniz Gözlüğünüzü yanınıza almayı unutmayın.

 

Kuşadası Güzelçamlı Milli Park koylarına giderken yunan adası Samos un bize bu kadar yakın olmasına şaşıracaksınız. Bize bakan taraflarındaki koylarındaki binaları ve teknelerini çok rahat görebilirsiniz.

Kuşadası Güzelçamlı milli park tekne turunda

ise bazı anlarda yunus balıkları tekne ile yarış yaparak teknemize milli park koylarına kadar eşlik ederler adeta hoşgeldiniz der gibi.Bu anlarda tekne turuna katılan ziyaretçilerimiz o anlarda fotoğraf makinaları ile bu anları ölümsüzleştirir.

Çocuklar 0 6 yaş ücretsiz 07 12 yaş %50 ücretli diğer kişilerden tam ücret alınır.

 

Teknemize Nasıl Ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Yılan Burnu Güvercin Adasına giriş yolunda bulunan teknemize buradan ulaşabilirsiniz.Güvercin adasının hemen giriş kısmında bulunan otopark a araçınızı bırakabilirsiniz.Tekne ile arası 70 veya 80m dir.

Bunun dışından Kadınlar Denizi Dolmuşu üzerinden 5 numara yazar kentin bir çok noktasından dolaşarak sahil yolundan geçer zaten sahil yoluna çıktığınızda büyük Kuşadası Limanını geçtiğinizde tekneleri göreceksiniz.Kuşadası Güvercin Adası önünde dolmuştan inerek 50 metre uzaklıktaki teknemize ulaşabilirsiniz.

Teknenin hareket saati sabah 09 30 dur grup halinde gelecekseniz size tavsiyemiz saat 09 gibi erken gelerek ailenize uygun bir masa almanızdır.

Önemli Uyarı

Milli park Tekne Turu hafta sonları yoğun olduğundan dolayı en az bir veya 2 gün önce rezervasyonunuzu aşağıdaki numaraları arayarak yaptırmanız olacaktır.

Milli Park Koyları Turu İçin 40TL.

Tekne Turu Telefon Numaraları

0532 732 93 53
0532 454 83 61

ÇOBAN YILDIZI TEKNE TURU
SETUR MARİNA KUŞADASI
İSMAL CANTUROĞLU
KEREM CANTUROĞLU

Kuşadası Tekne Turu Turları

Kuşadası Tekne Turu Turları Güzelçamlı Milli Park Tekne Turu Turları Kaydıraklı Tekne Yemek + İçecek 40TL Doyasıya Eğlence Müzik Çobanyıldızı Tekne Turu. kuşadası tekne turu turları, kuşadası, davutlar tekne turları turu , güzelçamlı tekne turları turu , milli park tekne turları turu.

kuşadası tekne turu ve turları

kuşadası tekne turu turları

Web tasarım Kuşadası

kuşadası tekne turu turları

Kuşadası