info@kusadasi.com.tr Turkçe
default-logo

Nerede Ne Yenir

Hepsini Oku

Nötestik Restaurant Kuşadası

Notestik Restaurant Kuşadası Şehir içinde fakat bir o kadar da saklı bir bahçe  Nötestik eşsiz deniz manzarası ve doğasıyla güne tamamen doğal, taptaze ve organik bir kahvaltıyla başlamaya ne dersiniz? Kışın şömine başındayken, yazın yeşilin içinden maviyi eşsiz bir mekanda...

Kuşadası’nda Ne Yenir

Nerede Ne Yenir Kuşadası’nda farklı lezzetleri tatmak için sayfa editörümüzün ve Kuşadası halkının genelde tercih ettiği farklı lezzetleri ve gizli kalmış adresleri size tavsiye edeceğiz.Bu mekanlar bazen çok lüks restaurant olacağı gibi bazen salaş bir cafeterya yada börek evi’ de olabilir.

Kuşadası’nda her bütçeye uygun bir restoran mutlaka vardır. Kuşadası’nda yaşayanlarında ve dışarıdan gelen tatilcilerinde gittiği popüler ve yemekleri ile isim yapmış restoranları sizlere tanıtacağız.Her zaman en pahalı restoran çok iyi restoran değildir.Müşterisine önem veren hijyen koşullarına önem veren ve müşterisini kazıklamayan restoranları detaylı bir şekilde tanıtacağız.Bu köfte ekmek satan bir işletmede olabilir veya çok şık bir balık restoranıda olabilir. Bizim için yukarıdaki koşulları sağlayan işletmeler ön planda olacak.

kuşadası ayak paça çorbacıları

Yorum Yapın

*