info@kusadasi.com.tr Turkçe
default-logo

Kuşadası Pansiyonları

Hepsini Oku

Kuşadası Öğretmenevi

Kuşadası Öğretmenevi   Öğretmenevi, 44 oda ve 103 yatak kapasite ile Camikebir Mahallesi Cephane Sokak No:12 Kuşadası / AYDIN adresinde yer almaktadır. Öğretmenevi, şehir merkezinde Kaleiçi mevkiinde sahile çok yakındır. Otobüs terminaline 1 km,/İzmir Adnan Menderes Hava Limanına...

Pansiyonlar
Kuşadası’nda irili ufaklı yüzlerce pansiyon var diyebiliriz.Şehir merkezinden tutun Kadınlar Denizi, Long Beach, Davutlar, Güzelçamlı ya kadar ailelerin kalabileceği deniz yakın pansiyonlar ilçemizde mevcuttur.

Kuşadası’nda turizmin ilk yıllarında yaşanan aşırı talep  neticesinde turizm kentlerinde ve Kuşadası’nda Pansiyon sayısını hızla artmasına sebep olmuştur. Zaman içerisinde yenileri açılan pansiyonlarda günümüze ayak uyduramayan daha doğrusu rekabet edemeyen işletmelerin kapanmasına yol açmıştır.Kuşadası ve civarında yer alan pansiyon fiyatları genelde diğer turizm kentlerine göre ucuz pansiyonlardır.Sizde bütçenize uygun denize, plaja, şehir merkezine yakın ucuz hesaplı pansiyonları bulabilirsiniz.

Kuşadası pansiyon fiyatları 
Kuşadası’nda pansiyonların rekabet edememesinin başlıca sebeplerinden biri Kuşadası ve çevresinde yer alan 5 yıldızlı otellerin her şey dahil hizmet sunmaları ve fiyatlarını pansiyon rakamlarına yakın tutmaları pansiyon işletmecilerini zor duruma sokmaktadır.Bu sayfamızda Kuşadası Pansiyonlarını tanıtmaya çalışacağız, öğretmen evinden şehir merkezi ve plajlara yakın pansiyonları sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kuşadası’nda günümüzde rağbet gören pansiyonlar başta Kadınlar Denizi Plajı bölgesinden yer alan pansiyonlar, şehir merkezinde yer alan pansiyonlar başta gelmektedir.